Kontakt

Har du synpunkter, tips, klagomål, eller vill meddela oss något
kontakta i första hand din lokala LEKIA-butik eller vårt huvudkontor:

LEKIA AB
Terminalgatan 19D
235 39 Vellinge
Tel 040-47 02 20
Fax
please scan and send email


Marina • Ekonomi
marina@lekia.com


Richard • IT & Logistik
richard@lekia.com

Linda • Marknadsföring
linda@lekia.com

Eva-Lena • Order & Leverans
evalena@lekia.com

Uffe • Butiksprofilering
uffe@lekia.com

Stefan • Inköp & Produktsortiment Lek
stefan@lekia.com

Nisse • Inköp & Produktsortiment Baby
nisse@lekia.com

Thomas Axell • Inköp & Nyetablering
thomas@lekia.com


Butikernas kontaktinformation hittar du under resp butik här.

Har du någon allmän fråga kan du även fylla i vårt kontaktformulär.