Väck till liv 13 K-pop karaktärer och spela minispelen
Bitzee är en interaktiv digital leksak som svarar på din beröring. Tryck på podden, svep och luta den för att väcka karaktärerna till liv och se hur de reagerar på varje rörelse. Kliv in som HUNTR/X, ta strid mot demonerna och skydda Honmoon genom sex minispel med låtar från filmmusiken.
Ju mer du interagerar, uppträder och går in i strider, desto fler funktioner låser du upp. Sjung och dansa tillsammans med karaktärerna, återskapa favoritscener från filmen och ta emot samtal och meddelanden från dina favoriter. Podden har en stiliserad holografisk finish med den ikoniska HUNTR/X Honmoon-loggan.
Bitzee innehåller 13 karaktärer från K-pop Demon Hunters, bland annat Rumi, Zoey, Mira och Saja Boys i olika påkläder. Leksaken är tålig och designad för handflatan, vilket gör den smidig att ta med överallt.
I förpackningen ingår:
- Bitzee-podden
- Snabbstartguide och instruktioner
- 3 AA-batterier
Lämplig från 5 år och uppåt.